FAQ – czyli o co najczęściej pytacie :)

Staramy się dodać zdjęcia jak najszybciej. Najczęściej galeria jest już dostępna na drugi dzień.
Dojazd jest bezpłatny na terenie małopolski. Do innych województw koszt dojazdu jest ustalany indywidualnie.
Też chcielibyśmy to wiedzieć 😊 po pewnym czasie przestaliśmy już liczyć. Jedno jest pewne, posiadamy ich bardzo dużo, więc na pewno wśród nich znajdziesz coś dla siebie 😊
To zależy od szablonu jaki wybierzecie. Przykładowo, szablon z jednym dużym zdjęciem wraz z wydrukiem zajmie około 20 sekund, podczas gdy szablon gdzie są na nim 4 ujęcia, razem z wydrukiem zajmuje około 1 minutę (odstępy między zdjęciami po 15 sekund).
TAK! 😊 można robić dowolną ilość zdjęć, aż do znudzenia 😊
Oczywiście, w każdej chwili możecie zmienić szablon, a my dostosujemy go kolorystycznie do motywu przyjęcia. Co prawda, zalecamy szablon z jednym dużym zdjęciem (szczególnie do Księgi Gości), ponieważ na tym szablonie bardzo wyraźnie widać hasła na naszych tabliczkach i wszystkie szczegóły są dobrze widocznie, jednak na życzenie możemy przygotować inny, wybrany przez Was szablon.
Jak najbardziej. Cena Księgi Gości poza pakietem MAXI podana jest w cenniku.
Jest to ustalane indywidualnie. Uzależniamy to od wybranego szablonu i od tego czy w pakiecie jest Księga Gości.
Pracujemy w duecie, stąd zawsze jedna osoba obsługuje fotobudke, a druga pomaga gościom wklejać zdjęcia i dba, by cała księga zrobiona została w sposób staranny i estetyczny.
Jest to sprawa indywidualna, gdyż zależy od tego jaki pakiet został wybrany lub o której godzinie rozpoczyna się uroczystość. Jeśli chodzi o wesela, najczęściej zaczynamy około godziny 19:00-20:00 tak by zakończyć usługę przed oczepinami. Godziny pracy na innych uroczystościach ustalane są indywidualnie, w zależności od charakteru imprezy.
To zależy od ilości gości na przyjęciu. Nie ma sensu brać fotobudki w pakiecie 4 godzin jeśli przyjęcie obejmuje 40-80 osób. Jeśli para zastanawia się który pakiet wybrać, zawsze staramy się doradzić, pytając właśnie o liczbę gości. Niemniej jednak nasi klienci najczęściej decydują się na pakiet MAXI, gdyż w cenie jest Księga Gości, a przy tym, w ciągu 4 godzin jeśli osób jest więcej, każdy ma szanse zrobić kilka zdjęć.
Nie ma takiej konieczności. Umowę możemy zawrzeć w formie elektronicznej. Wszystkie szczegóły organizacyjne również omawiamy mailowo lub telefonicznie.

Jesteś zainteresowany?

Zapytaj o wolny termin